ارسال پیامک از شماره‌های ۵۰۰۰۴

on .

تمامی مشتریان واید در طول این چند سال پیامک های خود را از طریق خطوط اختصاصی با پیش شماره ۳۰۰۰ ارسال می کردند. هر چند به نظر ما این خطوط کیفیت و قیمت مناسبی دارند، اما با دو مشکل نیز مواجه بودیم:

۱- در زمان‌های کوتاهی که برای اپراتور ۳۰۰۰ مشکلی پیش می‌آمد، ارسال پیام کوتاه همه مشتریان قطع می‌شد و جایگزینی برای آن وجود نداشت.

۲- در چند ماه گذشته هیچ گونه همکاری برای خدماتی سازی خطوط انجام نمی‌شد و تعداد زیادی از مشتریان نمی‌توانستند خطوط ۳۰۰۰ خود را خدماتی کنند تا پیامک های آنها به همه مشترکین همراه اول و ایرانسل ارسال شود.

برای حل این دو مشکل ما امکان جدیدی را به واید اضافه کردیم.

هم اکنون امکان ارسال پیام کوتاه از شماره های ۵۰۰۰۴ برای همه کاربران واید فعال شده است. می‌توانید با ما تماس بگیرید تا یک شماره اختصاصی با پیش‌شماره ۵۰۰۰۴ به اشتراک شما اضافه کنیم. این شماره رایگان است و هزینه‌ای ندارد و تقریبا متناظر با شماره اختصاصی ۳۰۰۰ فعلی شما است.

همچنین خوشحالیم که به اطلاع شما برسانیم پس از مدت‌ها وقفه در فرآیند خدماتی کردن خطوط، این امکان فراهم شده است که در زمانی حدود ۲ تا ۳ هفته خطوط ۵۰۰۰۴ را خدماتی کنیم تا شما بتوانید به همه مشترکین همراه اول و ایرانسل پیام کوتاه ارسال کنید.

برای اطلاع از شرایط خدماتی کردن این خطوط لطفا با بخش فروش تماس بگیرید. شماره تماس ما: ۳۸۰۳۲ - ۰۵۱

دریافت پیام کوتاه در شماره های ۵۰۰۰۴ رایگان است و تعرفه ارسال پیام کوتاه نیز مانند قبل می‌باشد و تغییری نکرده است. کماکان کلیه پیامک‌های برگشت‌خورده، رایگان است (هزینه آن به اشتراک شما باز می‌گردد).

 

مدارک و توضیحات مربوط به درخواست خدماتی سازی خط پیامکی را دانلود کنید.