منتظر اتفاقات جدید باشید

on .

کاربران خدمات پیام کوتاه ما دو دسته هستند ، دسته اول که از API یا یوناد و پنل CRS استفاده می کنند و دسته دیگر که از پنل Wide.ir استفاده می کنند. ما همواره تقاضاهای زیادی از جانب کاربران داشتیم ، برخی می خواستند به همراه واید امکان استفاده از API را داشته باشند و بسیاری از کاربران یوناد و API هم درخواست داشتند که امکاناتی به پنل تحت وب CRS اضافه شود ، بنابراین ما تصمیم گرفتیم که این دو سرویس را به هم ادغام کنیم و خدمات جدیدی را بصورت یکپارچه به کاربران ارائه دهیم ، از آنجا که این تغییرات خیلی زیاد است اسمش را گذاشتیم انقلاب تابستانی . شما در چند روز آینده تغییرات زیر را مشاهده خواهید کرد :

دسترسی به CRS جدید :

ما دیگر چیزی بنام CRS نخواهیم داشت و کاربران یوناد ، وب سرویس و یا CRS باید به آدرس www.AFE.ir/Wide مراجعه کنند ، البته آدرس قدیم CRS نیز بصورت خودکار به این آدرس منتقل می شود. در آدرس جدید می توانید با همان نام کاربری و رمز عبور سابق لاگین کنید و سپس برای مشاهده پیامهای ارسالی و یا دریافتی خود به بخش گزارشات مراجعه کنید.

کاربران واید نیز بعد از اعمال این تغییرات بصورت خودکار به آدرس www.AFE.ir/Wide منتقل خواهند شد.

سایت www.AFE.ir تغییر می کند:

کاربران یوناد ، وب سرویس و یا CRS برای دسترسی به بخش خرید اینترنتی و یا گذاشتن تیکت برای تیم پشتیبانی باید با استفاده از نام کاربری کاربری و رمز عبور خودشان (و کاربران واید نیز از همان نام کاربری و رمز عبور خود استفاده کنند) وارد CRS جدید (www.AFE.ir/Wide) شوند و از طریق منوهای بالای سایت به بخش پشتیبانی و یا خرید اینترنتی مراجعه کنند.

در این بخش برای کاربران واید تغییری نداریم.

سرویس های جدید نظرسنجی و ... :

اگر از کاربران یوناد ، وب سرویس و یا API هستید برای دسترسی به سرویس های نظرسنجی و مسابقه و ... باید به بخش پیامهای دریافتی مراجعه کنید و از قسمت پردازش پیامهای دریافتی می توانید سرویس هایی مانند نظرسنجی و مسابقه ، منشی SMS و ... ایجاد کنید ، ما برای شما یک راهنما برای کار با این بخش آماده کرده ایم که می توانید آن را مطالعه کنید.

در این بخش برای کاربران واید تغییری نداریم.

امیدواریم که این تغییرات باعث رضایت خاطر شما شود و به ما نیز کمک کند تا خدمات بهتری را ارائه دهیم.