توقف سرویس پیام صوتی

on .

 

توقف سرویس پیام صوتی

نزدیک یکسال است از سرویس پیام صوتی به منظور کمک برای حل مشکل بلک لیست مشتریان عزیزمان استفاده می کردیم، بدین صورت که اگر مخاطبی پیام تبلیغاتی خودش را بسته بود،پیامک، بصورت پیام صوتی برای ایشان ارسال می شد.متاسفانه بنا به مصوبات جدید سازمان تنظیم مقررات ارسال پیام صوتی انبوه ممنوع شده است و به همین دلیل سرویس ما نیز قطع شده است و قادر بهارائه سرویس پیام صوتی نمی باشیم.

بهترین پیشنهاد در حال حاضر طی کردن فرایند خدماتی شدن خطوط از سمت اپراتور است.

در صورتی که خدماتی دارید که مشتریان شما نیازمند دریافت پیام های شما می باشند،لطفا  برای خدماتی کردن خطوط اینجا کلیک کنید.

افزایش تعرفه های پیامکی

on .

 متاسفانه مجددا با افزایش تعرفه های  پیامک روبرو هستیم و از تاریخ ابتدای دیماه 1397 طبق جدول تعرفه های زیر شارژ و ارسال پیامک ها محاسبه خواهد شد:

 

تعداد SMS خریداری شده     تعرفه هر SMS فارسی (ریال)             تعرفه هر SMS لاتین (ریال)

از 1 هزار تا 11 هزار عدد                                       165      300

از 11 هزار تا 31 هزار عدد                                     155      300

از 31 هزار تا 101 هزار عدد                                    145      300

از 101 هزار تا 501 هزار عدد                                  135      300

از 501 هزار عدد تا 2 میلیون و 501 هزار عدد             125      300

از 2 میلیون و 501 هزار عدد به بالا                          115      300

افزایش احتمالی قیمت پیام کوتاه

on .

متاسفانه دوباره زمزمه هایی شنیده می شود که قرار است پیام کوتاه بار دیگر گران شود ! هر چند بصورت رسمی چیزی در این زمینه منتشر نشده است اما اطلاعات ما حاکی از آن است که از ابتدای دی ماه قیمت پیام کوتاه افزایش چشمگیری خواهد داشت.

به اطلاع مشتریان عزیز می رسانیم که در صورت افزایش قیمت پیام کوتاه ناچار هستیم باقیمانده شارژهایی که از امروز (۱۴ آذر ۹۷) خریداری می شوند را با نرخ های جدید محاسبه کنیم.
چنانچه اطلاعات جدیدی به دست ما رسید ، حتما با شما در میان خواهیم گذاشت.

 

راه اندازی سرویس پیام صوتی

on .

 

 ارسال پیام  صوتی به مشتریان بلک لیست

در یکی دو سال گذشته درصد قابل توجهی از مردم دریافت پیامک تبلیغاتی را بر روی گوشی های خود مسدود کرده اند ، کاملا قابل درک است که کسی نخواهد پیامک تبلیغاتی دریافت کند اما مشکل اینجاست که همین افراد نیاز دارند پیامک هایی را دریافت کنند که جنبه اطلاع رسانی دارد ، پیامکی که از مدرسه فرزندشان ارسال می شود و یا پیامک تایید عضویت آن ها در یک سایت از این دسته است.

متاسفانه شرایطی که همراه اول برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی در نظر گرفته است بسیار پیچیده و زمانبر است و بسیاری از کسب و کارها و متقاضیان شرایط لازم برای دریافت آن را ندارند.

ما برای اینکه پیامک های اطلاع رسانی شما (نه پیامکهای تبلیغاتی) بدست همه مخاطبین تان ارسال شود راه حل جدیدی آماده کرده ایم : 

پیام صوتی

شما مثل سابق پیامک های خود را ارسال کنید ، واید بصورت هوشمند با افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند تماس می گیرد و پیامک شما را برای آنها می خواند !!!

شاید فکر می کنید که هزینه این پیام صوتی بیشتر از پیامک است؟ خیر ، هزینه پیام صوتی برابر هزینه پیامک است.

اگر از پنل واید و یا API آن استفاده می کنید در هر دو حالت نیازی نیست که تغییری توسط شما صورت پذیرد ،

برای این منظور، کافیست  وارد پنل اربری تان در سامانه واید شوید. گزینه پیام صوتی  را انتخاب کنید و تیک "ارسال پیام های ارسال نشده بوسیله پیام صوتی " را بزنید به همین راحتی همه  پیام هایی که مخاطبین آنها  طرف سیستم بلک لیست تشخیص داده شوند بصورت خودکار تبدیل به پیام صوتی میشوند واید با مخاطب تماس گرفته و پیام صوتی را برای او پخش میکند.

ارسال پیامک از شماره‌های ۵۰۰۰۴

on .

تمامی مشتریان واید در طول این چند سال پیامک های خود را از طریق خطوط اختصاصی با پیش شماره ۳۰۰۰ ارسال می کردند. هر چند به نظر ما این خطوط کیفیت و قیمت مناسبی دارند، اما با دو مشکل نیز مواجه بودیم:

۱- در زمان‌های کوتاهی که برای اپراتور ۳۰۰۰ مشکلی پیش می‌آمد، ارسال پیام کوتاه همه مشتریان قطع می‌شد و جایگزینی برای آن وجود نداشت.

۲- در چند ماه گذشته هیچ گونه همکاری برای خدماتی سازی خطوط انجام نمی‌شد و تعداد زیادی از مشتریان نمی‌توانستند خطوط ۳۰۰۰ خود را خدماتی کنند تا پیامک های آنها به همه مشترکین همراه اول و ایرانسل ارسال شود.

برای حل این دو مشکل ما امکان جدیدی را به واید اضافه کردیم.

هم اکنون امکان ارسال پیام کوتاه از شماره های ۵۰۰۰۴ برای همه کاربران واید فعال شده است. می‌توانید با ما تماس بگیرید تا یک شماره اختصاصی با پیش‌شماره ۵۰۰۰۴ به اشتراک شما اضافه کنیم. این شماره رایگان است و هزینه‌ای ندارد و تقریبا متناظر با شماره اختصاصی ۳۰۰۰ فعلی شما است.

همچنین خوشحالیم که به اطلاع شما برسانیم پس از مدت‌ها وقفه در فرآیند خدماتی کردن خطوط، این امکان فراهم شده است که در زمانی حدود ۲ تا ۳ هفته خطوط ۵۰۰۰۴ را خدماتی کنیم تا شما بتوانید به همه مشترکین همراه اول و ایرانسل پیام کوتاه ارسال کنید.

برای اطلاع از شرایط خدماتی کردن این خطوط لطفا با بخش فروش تماس بگیرید. شماره تماس ما: ۳۸۰۳۲ - ۰۵۱

دریافت پیام کوتاه در شماره های ۵۰۰۰۴ رایگان است و تعرفه ارسال پیام کوتاه نیز مانند قبل می‌باشد و تغییری نکرده است. کماکان کلیه پیامک‌های برگشت‌خورده، رایگان است (هزینه آن به اشتراک شما باز می‌گردد).

 

مدارک و توضیحات مربوط به درخواست خدماتی سازی خط پیامکی را دانلود کنید.