سایر قابلیت ها

تعریف مخاطبین

می توانید اطلاعات مشتری یا مخاطب خود را ثبت کنید و او را عضو یک یا چند گروه کنید. اگر یک مشتری از دریافت پیامک شاکی بود کافیست او را غیر فعال کنید تا دیگر پیامکی برایش ارسال نشود.

تعریف مخاطبین - واید - WIDE
فیلدهای سفارشی - واید - WIDE

فیلدهای سفارشی

می خواهید میزان بدهی مشتری را ثبت کنید تا به او SMS بفرستید؟ فقط یک فیلد با نام میزان بدهی اضافه کنید ، این فیلد به فرم ثبت اطلاعات مشتری اضافه می شود. با فیلدهای سفارشی می توانید فرم ثبت اطلاعات مشتری را به دلخواه خود ویرایش کنید و هر فیلدی مثل تاریخ ازدواج ، وضعیت تاهل ، تاریخ قرارداد ، اسم پدر ، معدل و .... به آن اضافه کنید.

ایمپورت اطلاعات

شماره موبایل مخاطبین و هر اطلاعات دیگری (مانند نام ، سن ، وضعیت تاهل ، کد ملی و...) که دوست دارید را می توانید از فایل اکسل Import کنید. نگران رکوردهای تکراری و اطلاعات ناقص هم نباشید!

ایمپورت اطلاعات - واید - WIDE
جستجوی پیشرفته - واید - WIDE

جستجوی پیشرفته

اگر دنبال یک مخاطب خاص هستید می توانید با جستجوی پیشرفته به سرعت به اطلاعات او دسترسی داشته باشید، جستجوی پیشرفته بر اساس اطلاعات مخاطبین شما تغییر می کند! مثلا اگر برای مخاطبین خود فیلد کد ملی تعریف کنید می توانید بر اساس کد ملی هم جستجو کنید.

ارسال پیشرفته

در هنگام ارسال پیامک می توانید به یک گروه ، یک مشتری خاص ، یک شماره موبایل پیامک ارسال کنید ، اگر یک شماره عضو چند گروه بود فقط یکبار پیامک دریافت می کند حتی می توانید یک گروه را انتخاب کنید که به آن پیامک ارسال نشود! در تصویر زیر فقط به گروه قرمز پیامک ارسال نمی شود و اگر اعضای این گروه در بین سایر گروه ها باشند پیامکی دریافت نمی کنند.

ارسال سفارشی - واید - WIDE
ارسال سفارشی - واید - WIDE

شخصی سازی پیامک

متن پیام را بر اساس اطلاعات مشتری بسازید!

فیلترینگ هوشمند !

اگر یک گروه بنام مشتریان بدهکار دارید که شامل 1000 نفر است آیا می خواهید به همه آنها پیامک بزنید یا فقط به آنهایی که بدهی شان بالاتر از صد هزار تومان هست؟ یا مثلا برای یک گروه دیگر به آنهایی که تولدشان امروز است ، معدل شان بالاتر از 19 است ، سالگرد ازدواج شان هفته آینده است SMS ارسال کنید! با فیلتر ها می توانید مشخص کنید که بجای همه اعضای یک گروه فقط بخش خاصی از آنها پیامک را دریافت کنند!

فیلترینگ هوشمند - واید - WIDE
ارسال در آینده - واید - WIDE

ارسال در آینده

سرتان شلوغ است؟ از همین حالا به فکر آینده باشید ! با قابلیت ' ارسال SMS در آینده ' می توانید پیامکهایی که می خواهید در آینده برای اعیاد ، مناسبتها و .. ارسال کنید هم اکنون ایجاد نمایید.

گزارش از پیامکهای ارسالی

بعد از ارسال SMS می توانید آمار تعداد SMS های رسیده به گوشی ، رسیده به مخابرات و... را مشاهده کنید و در صورت نیاز به کسانی که SMS را دریافت نکرده اند مجددا پیامک بزنید!

مدیریت پیام های ارسالی - واید - WIDE
مدیریت پیام های ارسالی - واید - WIDE

مدیریت پیامهای دریافتی

اگر قصد برگزاری یک مسابقه پیامکی یا راه اندازی سرویس هایی مثل منشی SMS ای ، پاسخگوئی خودکار و ... را دارید نگران نباشید ، می توانید هر بلایی که خواستید بر سر SMS های دریافتی تان در بیاورید !

امکانات API :

  • ارسال SMS توسط وب سرویس SOAP ، HTTP Get و HTTP Post
  • دریافت SMS توسط وب سرویس SOAP ، HTTP Get و HTTP Post (رایگان)
  • دریافت Delivery Report پیامک
  • استفاده از Unique ID در هر متد برای جلوگیری از ارسال تکراری درخواست
  • سرعت فراخوانی هر متد کمتر از 400 میلی ثانیه اطلاعات بیشتر
  • امکان استفاده در تمامی زبانهای برنامه نویسی
  • مورد استفاده در بیش از 3000 وب سایت و اپلیکیشن

راهنمای API

برای اضافه کردن قابلیت ارسال و دریافت پیام کوتاه به برنامه های خود فایل راهنمای API را مطالعه کنید.
ما در زبانهای برنامه نویسی مختلف نیز برای شما برنامه های نمونه تهیه کرده ایم که می توانید با بررسی آنها عملکرد API را بهتر درک کنید.